1.POLGÜN GECESİ BASINDA BÖYLE YER ALDI

2002 yılında Muğla’da faaliyete başlayan sektörünün dünya markası Polgün yönetim kurulu ve çalışanları Petek Otel Terası’nda düzenlenen “1. Geleneksel Polgün Gecesi” inde bir araya geldiler.

Geceye Polgün firma sahibi İbrahim Güngör ve eşi Selma Güngör, Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Altunkıran ve 50 kişilik dev kadro katıldı. Davetliler gecede canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalar yaşadı.
Dünya pazarında büyük bir alana sahip olan firma her geçen gün büyüyerek kalitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.
Polgün, 50.000 m2 açık 15.000 m2 kapalı alanda tam otomatik makineleri, deneyimli uzman kadrosu ve arge destekli üretim sistemi ile dünyanın birçok ülkesine hizmet veriyor. 200 kişiyi bünyesinde istihdam eden firma hızla büyüyerek daha çok istihdam sağlamayı da amaçlıyor. En az 40 ülkeye ihracat yapan firma yılda yüz elliye yakın da proje üretiyor.
Gecede konuşan Polgün firma sahibi İbrahim Güngör, “Bizler amatör ruhlu aile yapısı içerisinde iyi bir şirketiz. Bunun böyle olmasında sizlerin payı çok büyük. Her zaman için tüm ekibimle gurur duydum ve duyuyorum” dedi.
Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Altunkıran ise konuşmasında, “Şuan geldiğimde gördüm ki herkesin yüzü gülüyor. Buna çok mutlu oldum. Böyle bir kaynaşma gecesine ihtiyacımız vardı.” ifadelerini kullandı.
Dünya pazarında sadece 5 firmada kullanılan RTM ( Resin Transfer Molding ) teknolojisi ile üretimlerini gerçekleştirmekte.
% 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firma yenilikçi yaklaşımları ile sektörünün de parlayan yıldızı konumunda. Yapmış olduğu tüm başarılı anahtar teslim projelerde kalite ve güvenlik konularında asla taviz vermeyen Polgün, ISO 9001 2015 Kalite yönetimini de benimseyerek dünya pazarında yükselişine devam ediyor.

Haber:Burcu ÇETİNKAYA