Polgün üretimi “Aquatube” Su Kaydırakları alan hacminize göre belirlenerek istenen ölçülerde dizayn edilir. Bu su kaydırakları kuru ve ıslak çıkışlı olarak 2 opsiyonlu teknolojiye sahiptir ve diğer kaydırak türleri ile kombine edilebilir. Ayrıca Polgün tasarımı özel ışık ve müzik efektleri ile uyumludur. Yarı saydam kaydırak teknolosi ile üretim opsionu vardır.

Polgün “Compact Slide” Su Kaydırakları kurulacağı alanın genişliğine göre minimal rotasyon çaplarında üretilir. Çocuklar için idealdir. Değişik renk kombinasyonları sayesinde kurulduğu alana son derece estetik bir görünüm kazandırır.

Süratli kaydıraklar grubunda en çok tercih edilen su kaydıraklarından biri olan Polgün üretimi “Freefall” Su Kaydırakları deneyimleyene maksimum adrenalin vaad ederken güvenli bir sürüş deneyimi de sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Serbest düşüş hissi veren bu su kaydırakları ıslak ve kuru çıkışlı olarak 2 opsiyonda üretilmektedir.

Hızlı kaydıraklar grubunun bir başka üyesi Polgün “Kamikaze” Su Kaydırakları kademeli iniş parkuru ile ani duruşlara olanak sunar. Bu özelliği hızı en üst düzeyde hissetmenizi sağlar. Adrenalin seviyenizi üst limitlere taşıyan kamikaze Su kaydırağı kuru ve çıkışlı opsiyonları ile üretilebilmektedir.

Polgün “Multi Slide” Su Kaydırakları 8 kişinin kaymasına olanak verecek şekilde 8 hata kadar çıkmaktadır. Serbest düşüş ve dalgalı tasarım opsiyonları ile üretilen Multi Slide su kaydıraklarının sulu veya kuru çıkış alternatifleri bulunur.

Rocket Tunnel freefall kaydırak extrem kaydıraklardan bir tanesi olup, yüksek adrenalin sağlatan bir kaydıraktır. Kullanıcı roket şeklindeki kapsülün içine girmesi ve operatör tarafından kayış koşulları kontrolü yapıldıktan sonra, buton vasıtası ile kullanıcının altındaki kapağın ani şekilde açılması ile dik denebilecek bir açı ile kullanıcının kayması sağlanır. Kaydırak düz bir hat ile uygulanmaktadır. Kaydırak kuru çıkış ile uygulanır.

Uçma hissi yaşatan “Slip and Fly” ekstrem su kaydırağı kategorisininin en iddialı su kaydıraklarından biridir. Polgün “Slip and Fly” yüksek mühendislik emeği ve ergonomik dizaynı sayesinde kayış güvenliğinizi de maksimum dereceye taşımaktadır.

Rocket Tunnel Freefall kaydıraktan farklı olarak bu kaydırak düşüş sonrasında turnike atarak kuru çıkış ile sonlanır.

Polgün “Body Slide” Su Kaydırakları botla veya matla kayılan kaydırakların aksine aksesuar kullanmadan vücudunuzla kayacağınız geniş bir klasmandır. L-RTM teknolojisinin sunduğu kaygan kaydırak yüzeyinde parlayan renk renk kombinasyonlar yaratarak uygun bütçeli projelerinizii albenili hale getirebilirsiniz.

Süratli kaydırak grubu “Twister Slide” Su Kaydırağı sarmal yapısı ile 2 ayrı kaydırağın birbirine dolanması şeklinde dizayn edilmiştir. 2 kişinin yarış yapmasına uygun olarak tasarımlanan Polgün Twister Su kaydıraklarında yarış keyfi yaparken yarı transparan teknolojimiz sayesinde türlü ışık oyunlarıyla eşsiz bir kayış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Polgün “Wide Slide” Su Kaydırakları 2000mm ve 2650 mm genişlik olmak üzere iki seçenekli üretilir. Yan yana 3 kişiye kadar kayma imkanı sunan Wideslide’lar bu sayede ufak alanlara kurulu su kaydrakları gruplarının vazgeçilmez üyesidir. Bu su kaydırakları düz veya düşen kalkan dalga eğilimli olarak değişik parkur alternatifleri de sunar.

Polgün kaydırak ailesinin  bir başka üyesi “Space Bowl” botsuz ve tek kişi olarak deneyimleyeceğiniz ekstrem kategorisinin en iddialı kaydıraklarından biridir. Aquatube kaydırak ile kombine dizayn edilen Space Bowl bu sayede istenen yükseklikte kurulabilmektedir. Hem havuza çıkış hem de kuru çıkış uygulama opsiyonları bulunan Space Bowl’un; havuza çıkışlı uygulaması tercih edildiğinde, minimum 5 metre çapında ve 1,8 metre derinliğinde bir havuza kurulumu gerekecektir.

Kuru çıkışlı ve botsuz olarak kayılan BodyRacer Su Kaydıraklarının Multi Slide’dan farkı BodyRacer’ın aynı uzunlukta ve virajlı parkurlara sahip olmasıdır.